ניהול עסקים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם את השירות המדויק לצרכים שלכם.

רוב בעלי העסקים חולמים על העסק שלהם לפני ההקמה. הם מדמיינים איך זה יראה, מה הם יעשו, איך הלקוחות שלהם יהיו, מי יקנה מהם, איזה מוצרים יהיו להם, כמה הם יהנו במהלך היום.

רק שהמציאות טיפה שונה. מעבר למה שהכי אוהבים לעשות, יש עוד מיליון דברים אחרים שממש לא חשבתם  עליהם כאשר פתחתם את העסק: צריך לדאוג שמשלמים לספקים ולעובדים, לדאוג שהלקוחות משלמים, לשלוח הצעות מחיר וגם לבדוק מדי פעם מה קורה איתן, לראות היש איזון בחשבון, להכין מצגות, לעשות סיכומי פגישות, לתאם פגישות, לשלם לרשויות, לדאוג שהכל מגיע לרו"ח בזמן, לבקר את ביצועי העובדים, לעשות השוואת מחירים בין ספקים, לעבור על החוזים ועוד ועוד ועוד

אז בהתנהלות השוטפת, במהלך היום,  לא נשאר כל כך הרבה מהחלום ההתחלתי. בסוף בעל העסק מוצא את עצמו מתפקד יותר כמו סמנכ"ל תפעול, רודף אחרי כולם. אז מתי הוא באמת מתפנה לפגישות עם לקוחות פוטנציאליים? מתי הוא דואג לצמיחה שלו? כאן אני בדיוק נכנסת לתמונה.

על מנת שלבעל העסק יהיה גם זמן אישי/משפחה וגם זמן להכניס לקוחות חדשים ולגדול, אז אפשר להעביר אלי המון מהמשימות היומיות האלה.

בתחילת העבודה יחד, אנו נפגשים אונליין לפגישת למידה ותיאום ציפיות. אז אני לומדת מבעל העסק את כל המשימות יחד עם החזון והחלומות שלו ולאן הוא רוצה להגיע. אני בונה שיטת עבודה המתאימה לשנינו ויוצאים לדרך.

היתרון המאוד גדול של התנהלות כזאת הוא שזה מאוד דינמי. מצד אחד זה מאפשר לבעל העסק להתעסק בתכלס, ומצד השני הוא חשוף לכל המידע באונליין ובכל רגע נתון הוא יכול לדעת איפה הדברים עומדים. בעצם, זה מאפשר לבעל העסק לנהל ולא להיות מנוהל.

למי זה מתאים? בעלי עסקים שעובדים לבד או עם 2-3 עובדים והגיעו למצב שאין להם זמן "לנשום". יש שלב כזה בעסק שמאוד מאוד עסוקים וכבר לא מספיקים שום דבר ומתחילים להתנהל דרך כיבוי שריפות. זה השלב שלפני הצמיחה, לפני עליית עוד שלב.

התהליך מתחיל מאפיון ראשוני שבו מחליטים אילו משימות ניתן להוציא החוצה ומה השיטה המתאימה ביותר לאופי של בעל העסק. משם יוצאים לדרך.

היתרונות שלנו:

* התאמה אישית - אנו מאוד יצירתיים בהתאמת שיטת העבודה, כך שלכל אחד יהיה נוח

* ביטחון - ברגע שיש מישהו מאחוריך, נוצר ביטחון אישי שמאפשר ברמה התפיסתית להעיז להתקדם, לצמוח, לעשות שינויים, כי פשוט יש מי שמגבה אותך.

* אין יותר דחיינות - כל אחד מאיתנו דוחה או לא עושה כלל משימות מסויימות.
יש כאלה שאומרים שלא נעים להם לעשות פולואו אפ כי לא רוצים לשמוע את ה"לא",
יש כאלה שדוחים את הגבייה עד הרגע האחרון ואפילו יותר, כי "לא נעים" להתעסק עם כסף או כל מיני אמונות אחרות. אז עכשיו המשימות האלה פשוט יבוצעו בזמן.

* זמן - הדבר הכי יקר לנו. ברגע שניהול העסק עובר אלינו, מתפנה לך המון זמן.
אפשר להתפנות למשפחה או להגדלת העסק או ללמידה אישית או לספורט או לכל דבר שלא היה עבורו זמן.

 

* סדר וארגון - האמונה שלנו  אומרת שברגע שבעסק יש סדר וארגון, זה משפיע על כל תחומי החיים. פתאום הראש מתחיל לעבוד בצורה מסודרת, פתאום המחשבה יותר פנויה ליצירה, פתאום החיים נראים יותר מסודרים.